Agarta Hakkında

AGARTA hakkında bilgi edinmeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Şirket olarak yolculuğumuzda heyecan verici bir noktada bulunuyoruz ve coşkumuzu sizinle paylaşmak isteriz. İnsanların yaşamlarını daha iyiye doğru değiştirmek ve toplum üzerinde kalıcı sürdürülebilir olumlu bir etki yaratmak isteğiyle hareket ederek, 2013 yılında yola çıktık,

AGARTA olarak politikamız, nitelikli ve konusunda uzman kadromuz ile yüksek oranda doğal ve bitkisel ham maddelerden üretilmiş sağlıklı ürünler üreterek, ekonomimize, sağlık sektörüne ve sağlıklı nesiller yetişmesine yardımcı olmaktır.

Üretim şeklini uluslararası standartlara göre biçimlendirmiş olan AGARTA, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine etkin biçimde cevap verebilmek için ürün geliştirme kabiliyetine ve esnekliğe büyük önem vermektedir. Bu yaklaşımıyla klasik ticari yaklaşımların ötesine geçerek, her türlü üretim ihtiyacını karşılamaya yönelik projelerde üniversiteler ile birlikte AR-GE tabanlı çözüm ortaklığı anlayışını uygulamaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz; Doğal, sürdürülebilir, yenilikçi, ekolojik, inovasyon odaklı, güvenilir ve müşteri beklentilerinin ötesinde değer sunan yeni nesil sabun bazı üretmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Doğal, kaliteli, topluma fayda sağlayan yenilikçi ürün ve hizmeti sunmak ve ileri teknolojiyi uzman kadromuz ile bütünleştirip ilham verici dünya markası olmaktır.

Sürdürülebilirlik Politikamız

Doğaya ve Hayvan haklarına saygılı ve bu yönde duyarlı kadromuzla faaliyetlerimizi sürdürmek.

Doğal Sabun Bazı ürünümüzün farkındalık düzeyinin artırılması üzerine çalışmak

Tüketicilerimizi Doğal Sabun Bazı üzerine bilinçlendirmek